Комунальний заклад освіти "Циганівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Раївської сільської ради" Синельниківського району Дніпропетровської області

 





Список вчителів

№ п-п

Прізвище, ім'я та по батькові

Дата народження

стать

Посада

Освіта,

що, де, коли, спеціальність за дипломом

Основний робітник, сумісник

Стаж педагогічної діяльності

Атестація рік, категорія

Звання

Предмет, який викладає

 

Назва навчального закладу, де набуває кваліфікацію, заочно та на якому курсі, рік проходження курсової перепідготовки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-4

5-9

10-11

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

 

 

 

16

  1.  

ЮРЧЕНКО Наталія Іванівна

14.06.

1969

Ж

Директор школи

БДПУ,

2015,

учитель укр.мови і л-ри, зар. л-ри, англ. мови

ЗДУ, 1991,

Філолог,

Викладач російської мови та літератури

Основний

28

2018,

Вища ,

 14 т.р.

 

Директор

1 ст.

 

 

 

ДОІППО, 2017

Англійська мова

3

3

3

Диплом 2015 р.

 

 

Громадянська освіта

 

 

2

 

  1.  

ДЕНИСОВА Галина Григорівна

24.03

1966

Ж

Заступник директора з НР

 

Криворізький педінститут 1988,

Учитель географії і біології

Основний

29

2018,

Вища,

14 т.р.

Старший учитель

Заступник директора з НР, 1 ст.

 

 

 

 

Біологія

 

8

2

ДОІППО 2015

Природознавство

 

2

 

 

  1.  

ХАРЛАМОВА Алла Григорівна

10.01.

1968

Ж

Заступник директора з НВР

ЗДУ, 1990,

Філолог.

Викладач української мови та літератури

Основний

28

2016, вища, 14 т.р.

 

Зарубіжна література

 

6

1

ДОІППО,

2015

Російська мова

 

10

 

Заступник директора з НВР, 0,5 ст.

 

 

 

ДОІППО,

2015

  1.  

КОЗІЙ Світлана Ярославівна

13.02.

1965

Ж

Учитель української мови та літератури

Івано-Франків. пед.. інститут, 1986,

Учитель укр. мови та л-ри

Основний

33

2017, І, 13 т.р.

 

Українська мова та література

 

12

8

ДОІППО, 2016

Зарубіжна література

 

2

 

 

  1.  

КЛЕВЕЦЬ Наталія Анатоліївна

23.12.

1974

Ж

Учитель української мови та літератури

ДДУ, 1997,

Філолог.

Викладач української мови та літератури

Основний

27

2019, вища, 14т.р.

 

Українська мова та література

 

17

 

ДАНО, 2018

Зарубіжна література

 

2

 

ДАНО, 2018

  1.  

ГУДАКОВА

Тетяна

Костянтинівна

25.01.1998

Ж

Учитель іноземної  мови

Університет ім.. А. Нобеля, м.  Дніпро. 2019, філологія, перекладач з англійської і німецької мов.

Основний

1 місяць

Спеціаліст,

11т.р

 

Англійська мова

7

12

 

 

  1.  

КРАТ Василь Васильович

05.08.

1984

Ч

Учитель історії та правознавства

Запорізький національний університет, 2007, історик, викладач історії

Сумісник

 

8

2017, І, 13 т.р.

 

Історія

 

10

2,5

ДАНО

2018

 

Правознавство

 

1

 

  1.  

МОТОРІН

Єгор Миколайович

23.03.

1984

Ч

Учитель

музичного мистецтва

Дніпропетр. обласне муз училище ім. Глінки, 2003, спеціальність "Музичне мист-во"

Сумісник

3

2003,

спец.,

11 т.р.

 

Музичне мистецтво

3

3

 

 

  1.  

СІМОНЧИКО-ВА Людмила Григорівна

24.02.

1952

Ж

Викладач математики

Харківський державний університет 1975,

Викладач математики

Основний

44

2016,

Вища,

 14 т.р.

 

Математика

 

16

4

ДОІППО 2016

 

  1.  

МИРШАВКА Наталія Євгенівна

08.03.

 1966

Ж

Учитель географії,

педагог соціальний

Криворізький педінститут 1988,

Учитель географії і біології

Основний

31

2016,

Вища,

 14 т.р.

Старший учитель

Географія

 

9

 

ДОІППО 2015

Основи здоров’я

 

5

 

ДОІППО 2015

Мистецтво

 

3

 

 

«Захист Вітчизни»

 

 

1,5

ДОІППО 2015

Педагог соціальний  0,5 ст.

 

 

 

ДОІППО 2017

 

  1.  

ТЕТЕРЯТНИК Любов Георгіївна

14.09.

1964

Ж

Учитель математики та інформатики

Таганрозький

педінститут 1987,

Учитель фізики

Основний

24

2016, І, 13 т.р

 

 

 

 

 

 

Фізика

 

7

3

ДОІППО 2014

Математика

 

4

 

ДОІППО 2014

Інформатика

1

7

2

ДОІППО 2014

  1.  

КОРОЛЬ

Слава

Іванівна

20.03.1955

Ж

Учитель хімії

Чернівецький ДУ, 1977, учитель хімії

Сумісник

42

2015,   І,

13 т.р

 

Старший учитель

Хімія

 

5,5

1,5

ДОІППО

2015

  1.  

БІЛЕНКО  Ірина

Василівна

15.05.

1977

Ж

Учитель трудового навчання

БДПІ, 1999,

вчитель праці та обслуговуючої праці

Сумісник

19

2019,  І,

13т.р.

 

Трудове навчання

 

7

 

ДОІППО

2016

Образотворче мистецтво

 

3

 

 

  1.  

КРАВЧЕНКО Антоніна Петрівна

03.03.

1966

Ж

Учитель фізичного виховання

Дніпропетровський державний інститут фізкультури 1991,

Викладач фіз. культури

Основний

18

2018,

Вища, 14 т.р.

Старший учитель

Фізична культура

9

 

 

 

 

15

3

ДАНО

2018

 

  1.  

ГОЛУБЕНКО Катерина Володимирівна

25.05.

1993

 

Ж

Учитель початкових класів

Бердянський державний пед. університет,  2015,

Учитель початкових класів та практичний психолог

Основний

9

2018,

ІІ категорія

12 т.р.

 

Початкові класи, 1 клас

18

 

 

ДАНО

2018

 

ГПД 0,25ст.

0,25

 

 

 

  1.  

ЧОРНА Наталія Миколаївна

 

06.11.

1969

Ж

Учитель початкових класів

Криворізький державний університет 2003,

Учитель початкових класів

Основний

31

2018,

Вища, 14 т.р.

Старший учитель

Початкові класи, 2 клас

20

 

 

ДАНО

2018

 

 

 

ГПД 0,25ст.

0,25

 

 

ДОІППО 2018

 

  1.  

ЛАВРОВА Наталія Юріївна

05.12

1977

Ж

Учитель початкових класів

ЗНУ, 2016

Учитель української мови і літератури

Основний

16

2019,

ІІ

12 т.р.

 

Початкові класи, 3 клас

20

 

 

ДАНО

2018

 

  1.  

ГРИГОР'ЄВА  Тетяна Петрівна

19.10.

1962

Ж

Учитель початкових класів

Нікопольське педагогічне училище

1981,

Учитель початкових класів

Основний

38

2019, спец,

11 т.р.

Старший учитель

Початкові класи, 4 клас

19

 

 

ДАНО

2018

 

  1.  

ТРІШІНА Ірина Василівна

17.06.1967

Ж

Педагог-організатор

Більське педагогічне училище, 1986

 вчитель початкових класів

Основний

7

10 т.р.

 

Педагог-організатор

1 ставка

 

 

 

 

Асистент вчителя 0,5 ст

 

 

 

ДАНО

2018

  1.  

ВАХНИК  Ніна Іванівна

12.06.1956

Ж

Вихователь ГПД

Нікопольське педагогічне училище, 1975

 вчитель початкових класів

Основний

40

2013,

спец, 11 т.р

Старший учитель

ГПД 0,5 ст

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

ФІЛЬЧЕНКОВА  Тетяна Вікторівна

12.07.

1982

Ж

Бібліотекар

Циганівська СЗШ, середня освіта, 1999

Основний

6

8 т.р.

 

 

 

 

 

 

 

  1.  

ГОЛУБЕНКО Надія Олександрівна

27.10.

1995

Ж

Педагог-організатор

Дніпропетровський коледж культури і мистецтва, 2016

Основний

3

10 т.р.

 

Відпустка по догляду за дитиною

 

 

 

 

 

 

  1.  

ЗУБ Павло Сергійович

24.05.

1989

Ч

Учитель історії та трудового навчання

Бердянський держ. пед. універс., 2011,

Учитель історії та правознавства

Основний

 

8

2013,

ІІ категорія

12 т.р.

 

Служба в ЗСУ