Комунальний заклад освіти "Циганівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Раївської сільської ради" Синельниківського району Дніпропетровської області

 





form#stepform

Додаткові освітні послуги

 

 

 

 

 

 

 

 

НАКАЗ

 30 серпня  2019 року                          с. Луб’янка                                  № 182

 

Про організацію роботи гуртків та

призначення їх керівників у школі

в 2019-2020 навчальному році.

 

З метою активізації роботи з обдарованими дітьми, розвитку пізнавальних інтересів, формування практичних навичок, до профільної підготовки та якісного забезпечення виховного процесу

 

НАКАЗУЮ:

1.Організувати у 2019-2020 навчальному році роботу таких гуртків та призначити їх керівниками:

№п/п

Назва гуртка

Керівник

К-тьгод

Програми

Регламент роботи

1.

«Капітошка»

Трішіна І.В.

2

Програми «Початковий курс театрального мистецтва»/схвалено комісією з проблем виховання учнівської та студентської молоді Науково-методичної ради з питань освіти МОН України (протокол № 2 від 30.03.2010) - / авт.. Комаровська О.А./

Середа

14.30 – 15.15

П’ятниця

 15.05-15.50

2.

Волейбол

Кравченко А.П.

2

Навчальна програма

для гуртків дитячих закладів оздоровлення та відпочинку

«Волейбол»

Рекомендовано Міністерством освіти і науки України

(лист Міністерства освіти і науки України від 01.06.2013 № 1/11-9332)

Понеділок

15.05-15.50

Вівторок

15.05-15.50

 

 

3.

«Говоримо англійською»

 

Гудакова Т.К.

4

Навчальна програма адаптована на основі програми МОН України з англійської мови від 2012 р. для 1-4 класів, реалізується у гуртку гуманітарного напрямку та розрахована на вихованців віком від 9 до 11 років.

Навчальна програма адаптована на основі програми МОН України з англійської мови від 2012 р. для 5-9 класів.

Понеділок

14.20 – 15.05

Вівторок

13.25 – 14.10

Середа

13.25 – 14.10

Четвер

14.20 – 15.05

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор школи                            Н.І.Юрченко

 

Додаток 1  до наказу №182 від 30.08.2019 р.

 

Список учнів гуртка «Капітошка»

№з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

  1.  

Авер’янов Іван

6

  1.  

Бабенко Ганна

5

  1.  

Гиря Поліна

5

  1.  

Гелун Влада

5

  1.  

Литвин Валерія

5

  1.  

Ляшенко Кіріл

5

  1.  

Носкова Вікторія

8

  1.  

Орлова Соф’я

7

  1.  

Проців Олена

8

  1.  

Риженко Дар’я

6

  1.  

Стовпаченко Віталій

8

  1.  

Сталевський Назар

5

  1.  

Шевчук Дар’я

5

  1.  

Шишман Крістина

6

  1.  

Рузаєва Алевтина

5

 

 

Директор  школи                          Н.І.Юрченко

 

Додаток 2  до наказу № 182 від 30.08.2019 р.

Список учнів гуртка «Волейбол»

№з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

  1.  

Кісіль Єгор

3

  1.  

Колінько Артем

3

  1.  

Рондов Іван

3

  1.  

Колєсник Денис

4

  1.  

Рябоконь Максим

4

  1.  

Шелахов Дмитро

4

  1.  

Сталевський Назар

5

  1.  

Сталевський Ярослав

5

  1.  

Чернов Ігор

5

  1.  

Клевець Володимир

5

  1.  

Мартинов Олександр

5

  1.  

Ткаченко Данило

5

  1.  

Тищенко Ярослав

5

  1.  

Безштанько Олексій

6

  1.  

Тетьорка Руслан

6

Директор  школи                          Н.І.Юрченко

 

Додаток 3  до наказу № 182 від 30.08.2019 р.

 

 

 

Список учнів гуртка «Говоримо англійською»

 

№з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

  1.  

Тищенко Андрій

5

  1.  

 Гиря Поліна

5

  1.  

 Литвин Валерія

5

  1.  

Рузаєва Алевтина

5

  1.  

Онищенко Катерина

5

  1.  

Шевчук Дарина

5

  1.  

Кисла Світлана

5

  1.  

Гелун Владислава

5

  1.  

Клевець Володимир

5

  1.  

Ткаченко Данило

5

  1.  

Сталевський Ярослав

5

  1.  

Руснак Вікторія

5

  1.  

Сталевський Назар

5

  1.  

 Чернов Ігор

5

  1.  

Мартинов Олександр

5

 

Директор школи                             Н.І.Юрченко

 

Список учнів гуртка «Говоримо англійською»

1-4 класи

№з/п

Прізвище, ім’я учня

Клас

  1.  

Ляшенко Ілона

2

  1.  

Ляшенко Сніжана

2

  1.  

Хомицька Анна

2

  1.  

Онищенко Олена

2

  1.  

Колінько Дарина

2

  1.  

Тараніченко Анастасія

2

  1.  

Павловський Кіріл

3

  1.  

Умалатова Каміла

3

  1.  

Рондов Іван

3

  1.  

Шевчук Віолетта

3

  1.  

Степанова Вікторія

3

  1.  

Чубур Дарина

3

  1.  

Шатохіна Віта

3

  1.  

Бабенко Дмитро

3

  1.  

Чернова Світлана

3

 

Директор школи                             Н.І.Юрченко